Hakkımızda

25 SENEDEN BERİ YAZILIM İŞİ İLE UĞRAŞAN FİRMA SAHİPLERİMİZ ve UZUN SÜREDİR BİRLİKTE OLAN SEÇKİN YAZILIMCI KADROSU SİZCE NELER YAPABİLİR?”

E-Ticaret yazılımları başta olmak üzere uçak bileti yazılım sistemleri, medya takip yazılım hizmetleri, online medya hizmetleri, randevu yazılım sistemleri, tatil yazılım sistemleri başta olmak üzere bugüne kadar sayısız irili ufaklı bir çok yazılımı ürettik. Çeşitliliğimiz yazılım sektöründe kalıcı ve başarılı firma olmamızı sağladı. Her gün daha çok tecrübe kazanıyoruz, her gün daha yeni şeyler öğreniyoruz, her gün tüm ekibimizin bilgi ve birikimi artmaya devam ediyor.

Bir çok firma ve şahıs E-Ticaret’in büyülü dünyasında yer almak istiyor. Fakat bunun tam olarak nasıl ve ne şekilde yapılacağını ise bilmemektedir. SidneySoft sizin için web sitenizi eksiksiz ve tam olarak hazırlıyor ve size teslim ediyor. Öncesinde ise sizinle uzun zaman geçiriyor ve sektörünüzü, isteklerinizi sizden daha detaylı şekilde alıyor. Bu sürecin ardından profosyonel ekibimiz sizin tüm donelerinizi inceliyor ve sektörünüzde en iyi sonucu alacağınızı düşündüğü tasarımları, stratejileri ve yol haritalarını çıkartıyor. Sizinle tüm süreç süresince daimi olarak dialog halinde kalıyor ve sürekli olarak bilgi akışı gerçekleştiriyor. Projenizin teslimi arından sizinle olan dialoğumuz devam ediyor. Her aşamasında son durumunuz değerlendiriliyor ve paylaşımlarımıza ara vermeksizin sizin E-Ticaret dünyasında kalıcı olmanız için aralıksız olarak çalışıyor, üretiyor, geliştiriyor. Her aşamasında sizinle birlikte oluyor.

Web siteniz yayın hayatına başladıktan sonra sizinle olan görüşmelerimize asla ara vermiyoruz. Daha çok satış yapmanızı ya da firmanızı daha çok tanımanız için sizinle görüşmelerimiz devam ediyor. Amacımız sizin kalıcı başarıları elde eden firma düzeyine gelmenizi sağlamak. Sanal dünya da kaybolan bir çok firmadan birisi olmamanız için vargücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Uzman kadromuzdan dilediğiniz zaman tamamen ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti alabiliyorsunuz.

Raporlama

En iyi performansa göre raporlama.

Uzman Kadromuz

Uzman Kadromuz ile size en iyi hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Çalışma Ortamı

Kendimizi nasıl rahat hissedersek orada çalışıyoruz.